Разговор со корисник:दीपक कूमार साह

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of Nepal.svg

  • English : Hello ! I am from Nepal.
  • Nepali : नमस्ते ! म नेपालबाट हुँ ‌‌‌।
  • Hindi : नमस्ते ! मैं नेपालसे हुॅ ।
  • maithali:नमस्ते !हम नेपालस छि ।

Предлошка:User Unified Предлошка:User SWMT Предлошка:Sultool

Кориснички информации за јазици
ne-N यो प्रयोगकर्तासँग नेपाली पैदायसी ज्ञान छ ।
en-3 This user has advanced knowledge of English.
hi-2 इस सदस्य को हिन्दी का मध्यम स्तर का ज्ञान है।
Корисници по јазик

#REDIRECTne:User:Dipak kr.Sah
This page is a soft redirect. Предлошка:User unified login

Ова е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:दीपक कूमार साह.