Разговор за предлошка:ПретМак

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Не бриши знамиња, ќе го дополнам шаблонот со лидери на СРМ.--MacedonianBoy 17:49, 11 мај 2009 (UTC)

Усвари нов ќе напраам за СРМ.--MacedonianBoy 17:55, 11 мај 2009 (UTC)