Разговор за Википедија:Тековни настани

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

38 000[уреди извор]

Ирски календар не е статијата со која се достигна бројката. Мислам треба да ја ставиме соодветната.--Никола Стоіаноски 19:29, 16 јануари 2010 (UTC)

Ако е така, тогаш смени. Поздрав.--brest (разговор) 19:50, 16 јануари 2010 (UTC)