Разговор за Википедија:ВикиПроект Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

en:Languages in censuses and en:Race and ethnicity in censuses[уреди извор]

Pleas add information about this country to this articles.--Kaiyr (разговор) 11:40, 24 август 2014 (CEST)