Разговор за Википедија:Бидете храбри во ажурирањето на страниците

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Насловот[уреди извор]

Дали мислите дека треба да го скратиме насловот во само Википедија:Бидете храбри? --Brainmachinewtf? 23:12, 26 октомври 2008 (UTC)

Да, jа подржувам ово предложение, тако ке биде полепо. Нека некоj премести страницата. Потребител:Bogorm (разговор) 10:39, 12 март 2009 (UTC)