Разговор за Википедија:Администратори

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

mk:Wikipedia:Администратори (mk:Wikipedia:Administrators)[уреди извор]

Bad title(s)[уреди извор]

  1. [[Wikipedia:]]
  • Please contact a developer to clarify how to rename the page and / or if the page(s) should be deleted. Best regards Gangleri | Th | T 15:14, 24 Apr 2005 (UTC)