Разговор:Франкфуртски автосаем

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    • цитирано списание наместо cite journal, назив на шаблон на македонски јазик.

    Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 10:27, 3 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]