Прејди на содржината

Разговор:Томас Брус

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 12:08, 28 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

не може наместо неможе, разлеани зборови. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 08:54, 3 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.[одговори]