Разговор:Титоизам

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Слика: Јосип Броз Тито на лов[уреди извор]

Сметам дека сликата на Јосип Броз Тито на лов е несоодветна за статијата Титоизам. Ја променив со друга слика. -Bgljb (разговор) 11:48, 19 август 2009 (UTC)