Разговор:Саладин

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Вандализам - молам да се врати на последната верзија--Johan1298 02:50, 25 февруари 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Промена на зборови од типот превзема... во презема..., без в, синтаксна грешка.
  • ноември име на месец со кое не почнува реченица, со мала буква.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 00:31, 28 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.