Разговор:Пердика I

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

SEKS[уреди извор]

Seksot nastanuva koga zenata mu go lize kurot na mazot i taka tie se ebat haha so kur vo pickata na zenata so vlakna i teke krv od tamu ii posle stanuva bremena taka za seksot.. 77.29.54.216 (разговор) 13:07, 25 јануари 2015 (CET)wiki