Разговор:Музеј на Македонија

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

barbie e mnogu ubava igracka taa ponekogas se naoga vo muzej no ponekogas i doma.ahhahhahah ama ve zavrknav nemam muzej!!!!!