Разговор:Македонски пасош

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 23:23, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.

Шаблони[уреди извор]

Даj напраjте шаблони за земjите што недостасуваат, грдо изгледа вака а jас незнам како да ги правам...AL3X TH3 GR8 (разговор) 18:25, 18 декември 2009 (UTC)