Разговор:Луис Карол

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Lutwidge[уреди извор]

Lutwidge, not Ludwig. Tkuvho (разговор) 16:43, 3 јануари 2011 (CET)