Разговор:Канје Вест

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Кање Вест?[уреди извор]

Пејачот се вика Канје Вест не Кање Вест. 46.217.5.10 (разговор) 12:57, 16 декември 2011 (CET)