Разговор:Имплозија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 Ајде да разговараме за имплозијата за да дојдеме до некои интересни резултати или размислувања
 85.30.90.57 (разговор) 13:45, 16 мај 2009 (UTC)нова енергија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 05:57, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.