Разговор:Дух

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Јас не верувам во духови и други „виши“ сили. Си уживам и не му се плашам.95.180.135.252 (разговор) 19:00, 29 декември 2010 (CET)Одговори[одговори]