Разговор:Ганчо Хаџи Панзов

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

меѓународна наместо интернационална, непотребен интернационализам. меѓународните наместо интернационалните, непотребен интернационализам. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 09:11, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.