Предлошка:Wikipediasister

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
All of these projects are multilingual and open-content.
Meta – Coordination of the various Wikimedia projects.
Викionary – A collaborative multilingual dictionary.
Викиbooks – A collection of collaborative textbooks.
Викиquote – A compendium of referenced quotations.
Викиsource – A repository for free source texts.