Предлошка:User lang subcat/4

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{{1}}}-4{{{3}}}
Овие корисници зборуваат [[:Категорија:Корисник {{{1}}}|{{{2}}}]] речиси како мајчин.

[[Категорија:Корисник {{{1}}}| 4]]