Предлошка:Start U.S. presidential election box

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кандидат за претседател Партија Матична сојузна држава Народно гласање{{{pv_footnote}}} Изборни гласови{{{ev_footnote}}}
Број Процент