Предлошка:Songyr

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
-9 -4 -3 -2 -1 0 2 3 4 5 6 11

Песни објавени во [[{{{1}}}{{{2}}}]].


Употреба: За категоријата песни од 1976, ставете "{{songyr|197|6}}"