Предлошка:Social Democratic Party of Germany/meta/color

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

#F0001C

Примери[уреди извор]

Оваа боја
Бела на оваа боја
Црна на оваа боја