Предлошка:Oxford Dictionary of Byzantium

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kazhdan, Alexander, ed. (1991). "The Oxford Dictionary of Byzantium". Oxford and New York: Oxford University Press. ISBN 0-19-504652-8. 

Икона за документација Документација за предлошка[создај]