Предлошка:MSR

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Монтсерат

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{MSR}}

Става знаменце и викиврска за Монтсерат. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Монтсерат}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 и кодот на ФИФА за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано