Предлошка:GeoQuelle/Lang

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањетоШаблонов е наменет за употреба во {{GeoQuelle}}

Параметри:

SOURCE = назнака на изворот
P1 = параметри за наводот