Предлошка:Ethnologue18

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Lewis, M. Paul, Gary F. Simons, & Charles D. Fennig, уред (2015). Ethnologue: Languages of the World (18th издание). Dallas, Texas: SIL International. http://www.ethnologue.com/18. 

Икона за документација Документација за предлошка[создај]