Предлошка:ELL2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Keith Brown, уред. (2005). Encyclopedia of Language and Linguistics (изд. 2.). Elsevier. ISBN 0-08-044299-4.

Икона за документација Документација за предлошка[создај]