Предлошка:Data Finland municipality/tax rate

Од Википедија — слободната енциклопедија

[1]

Наводи

  1. „Список на општински и месни даночни стапки за 2010 година“. Даночна управа на Финска. 24 ноември 2009. Посетено на 13 јануари 2010.