Предлошка:Country data Палмирски Атол

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка

Шаблон:Country data Палмирски Атол е внатрешен содржател на податоци и не е предвиден за непосредно превемтнување. Се користи на посреден начин, преку предлошките знаме, знамеикона и други.

Flag of the United States.svg

Стандардни параметри

ПараметарВредностЗначење
alias Палмирски Атол Наслов на главата статија (Палмирски Атол)
flag alias Flag of the United States.svg Назив на сликата (File:Flag of the United States.svg, прикажана горе-десно)


Пример за употреба