Предлошка:Country data

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{ {{{1}}} | alias = | flag alias = Flag placeholder.svg | name = | size = | border= | altlink = }}

Икона за документација Документација за предлошка[создај]