Прејди на содржината

Предлошка:Coor URL

Од Википедија — слободната енциклопедија

http://tools.wmflabs.org/geohack/geohack.php?language=mk?pagename=%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%BA%D0%B0:Coor_URL&params=

Икона за документација Документација за предлошка[создај]