Предлошка:Convert/to

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{convert/{{{4}}}|{{{1}}}|до|{{{3}}}|{{{5}}}|||s=(0,5)+(0{{{s}}})|r={{{r}}}|d=Dual/{{{d}}}}}