Предлошка:Convert/Moilbbl

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{convert/{{{d}}}|{{{1}}}||||s=|r={{{r}}} |u=Мббл |n=милиони барели |l=милиони барели |h=милиони барели |t=барел |o=eГрешка во изразот: Непрепознаен интерпункциски знак „{“m3 |b=158987.294928 |j=5.20136242-0}}