Предлошка:Chembox image2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

| align="center" colspan="2" bgcolor="#ffffff" | [[Image:{{{File}}}|{{{Size}}}|{{{Caption}}}]]

|-