Предлошка:8TeamBracket-with third

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
  Четвртфинале Полуфинале Финале
                           
  1       
8       
          
          
4     
  5       
          
        
  3       
6       
         Трето место
          
2            
  7