Предлошка:Спротивно

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Поимот „спротивно“ се смета за спротивен на поимот „[[:Категорија:{{{1}}}|{{{1}}}]]“.