Предлошка:Подредииме

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

<span style="display:none;">{{{last}}}, {{{first}}}</span>[[{{{first}}} {{{last}}} ({{{dab}}})|{{{first}}} {{{last}}}]]

Икона за документација Документација за предлошка[создај]