Прејди на содржината

Предлошка:Нобеловци во година-подножје

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка

Употреба

Предлошкава не е предвидена за непосредна употреба во статии, туку воочи параметарот долу во навкутија:

|belowclass=hlist
|below={{Нобеловци во година-подножје}}

или

|bodyclass=hlist
|below={{Нобеловци во година-подножје}}