Предлошка:Морнарица/core

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[File:{{{flag alias}}}|22x20px|border |alt=|link=]] [[Воена морнарица на {{{alias}}}]]