Прејди на содржината

Предлошка:Корисник tl-3

Од Википедија — слободната енциклопедија
tl-3Ang tagagamit na ito ay nakakapag-ambag ng Tagalog sa mataas na antas.
Икона за документација Документација за предлошка[создај]