Предлошка:Корисник tl

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
tlAng tagagamit na ito ay katutubong tagapagsalita ng Tagalog.
Икона за документација Документација за предлошка[создај]