Предлошка:Корисник es-0

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
es-0 Este usuario no entiende español (o lo entiende con mucha dificultad).
Овој корисник не разбира шпански (или разбира со многу потешкотии).