Предлошка:КатЕнци

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Католичка енциклопедија. Њујорк: Роберт Еплтон. 1913. Отсутно или празно |title= (help)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]