Предлошка:Инфокутија за јазик/државирегион

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

  |- | style="top; padding-left: 0.5em;" |Регион: | colspan="2" style="padding-left: 0.5em;" |—