Предлошка:Инфокутија Кралски стилови

Од Википедија — слободната енциклопедија
Обраќање на
{{{name}}}
Службен стил{{{reference}}}
Говорен стил{{{spoken}}}
Поинаков стил{{{alternative}}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]