Предлошка:Знамеикона/core

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[File:{{{flag alias}}}|22x20px|border |alt={{{alias}}}|link={{{alias}}}]]

Икона за документација Документација за предлошка[создај]