Предлошка:ЗнамеМОКекипа

Од Википедија — слободната енциклопедија

[[Податотека:{{country_flag_IOC_alias_{{{1}}}|}}|22x20px|border|alt=|link=|{{country_IOC_alias_{{{1}}}|}}]] [[{{country_IOC_alias_{{{1}}}|}} на Олимписките игри|{{country_IOC_alias_{{{1}}}|}}]] ({{{1}}})