Предлошка:Година во регион

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Шаблон:Година во регион: Се бараат параметрите year= и region=! [[{{{year}}}|{{{year}}} г.]]
во
[[{{{region}}}]]
Икона за документација Документација за предлошка[создај]