Предлошка:Био икона

Од Википедија — слободната енциклопедија

{{Country data {{{1}}}|Био икона2|size=}}

Икона за документација Документација за предлошка[создај]


Предлошка за никулци за личности од извесна земја. Става на иконка со човек врз знаме на дадената земја.

Предложни параметри[Уредување на податоци за предлошки]

ПараметарОписТипСтатус
11

нема опис

Непознатнезадолжително
22

нема опис

Непознатнезадолжително